Uudised

11:36 15. juuli 2022

EMV  U14 ja U16

Eesti U14 ja U16 meistrivõistlused Rakveres!

Meie klubi kõige nooremad võistlejad teid kahe päeva jooksul rasket tööd ja suurepäraseid tulemusi.🥰
Klubile toodi üheskoos 5 meistritiitlit 🥇🥇🥇🥇🥇, 3 hõbemedalit 🥈🥈🥈 ja 6 pronksemedalit 🥉🥉🥉🥉🥉🥉!!
Uku teenis kuldmedali 400m jooksus ning teatejooksus, lisaks veel hõbemedali 800m jooksus.
Henri teenis lisaks teatejooksu kullale, hõbemedali 1500m jooksus ja kaks pronksmedalit 400m ja 800m jooksus.
Mette Marii sai lisaks teatejooksu kullale veel kaks pronksmedalit 100m ja 200m jooksus.
Teatejooksu kullale aitas veel kaasa Annmari.
Liidi käis ennast 3000m distantsil hõbedale.
Pronksmedaleid jagus veel kahele neiule. Ühe neist võitis Sofia U14 200m tõkkejooksus ja teise saavutas Silvia U16 kolmikhüppes!

Lisaks palju ilusaid kohti ja tulemusi esikümnes! Kõik tulemused ja võistluste kajastused on leitavad meie instagrami kontol highlightside alt (@spordiklubi_lindon). 😇