15...18

Uudised

Balti U18 võistkondlikud meistrivõistlused

02. august. 2020

Tänasega on läbi saanud ka Balti U18 võistkondlikud meistrivõistlused ja on põhjust rõõmustada! 🇪🇪🇱🇻🇱🇹

Pert-Emil tegi koondise ridades kokku kolm starti (100m, 4x100m ja 200m), medalid teenis ta välja 4x100m jooksus 🥇 ja 200m jooksus 🥉💪👏 Lisaks suutis Pert-Emil mõlemal individuaalalal ka isiklikud rekordid joosta! Super töö! Treenerid saavad jälle uhkust ja rõõmu tunda! 🥰

Balti U16 võistkondlikud meistrivõistlused Lätis! 🇪🇪🇱🇻🇱🇹
Eesti koondisesse teenis kutse Christa-Liza 1500m takistusjooksus ja tegi hooaja kõige tähtsamale võistlusele kohaselt, uue isikliku rekordi ja teenis ühtlasi ka hõbemedali! 🥈👊 Nüüd on treeneri süda ka rahul ja saame hea emotsiooniga puhkama minna! 💕
Järgmisena hoiame pöidlaid U18 vanuseklassi Baltikatel osalevale Pert-Emilile 1.-2. august Pärnus! 👊 @ Ogre, Latvia

Protokoll

U18 meistrivõistlused

25. juuli. 2020

Eesti U18 meistrivõistlused!
Ka klubi vanema vanuseklassi sportlased hoidsid lippu kõrgel, tegid ilusaid tulemusi ja võitsid medaleid! 🤩
U18 vanuseklassi medalistid:
Pert-Emil 🥇🥈🥈200m, kõrgushüpe, 100m! Teda ootavad samuti ees Balti võistkondlikud meistrivõistlused Eesti U18 koondise ridades!
Liisbet 🥉 400mtj!
Palju õnne ja kiidusõnad kõikidele EMV-l osalenud sportlastele! Treenerid on ikka ja jälle teie üle uhked! 🥰

@ Rakvere Linnastaadion

PROTOKOLL

PILDID

Eesti U14 ja U16 MV

22. juuli. 2020

Eesti U14 ja U16 meistrivõistlused 2020
Higi, verd, pisaraid ja halle juuksekarvu nägi sel hooajal AGA siis tuleb kaks päeva, kus kõik raske ununeb ja need lapsed mu kõrval, teevad mind õnnelikumaks kui kunagi varem! Kõiki ei saanud piltidele aga iga laps, kes eile ja täna võistles on kiidusõnad ära teeninud! 💕 Te olete tublid! 👊

PROTOKOLL

PILDID

Laager on läbi!

14. juuli. 2020

Laager on läbi, EMV teatejooksudes on läbi, nüüd tuleb ainult Rakveres veel ära käia! 😇 Ootame põnevusega üksikalade meistrivõistluseid!
Palju õnne Emma, Lotte ja Christa-Liza! 3x800m 🥉 @ Pärnu Rannastaadion