Nõmme
Täna 28.05
13...13
Viimsi
Täna 28.05
11...14

Uudised

JÄTKAME TREENINGUTEGA!

29. aprill. 2020

Teadaanne! Meil on hea meel teatada, et saame järgmisest nädalast vastavalt eriolukorra reeglitele alustada treeningutega!
Täpsemad tunniplaanid ilumuvad  kodulehele   hiljemalt reedeks!

Kohtumiseni, treenerid juba ootavad teid

 

 

Meie liikumised karantiini ajal

02. aprill. 2020

Mäkkejooksud, jooksuharjutused, ringtreening, trepijooks - kõike saab! Lindoni treenerid võtsid kätte ja jäädvustasid enda liikumised karantiini ajal! Ikka selleks, et teil, meie ustavatel jälgijatel, klubi liikmetel ja niisama fännidel, karantiini ajal igav ei hakkaks. Tehke järgi või nautige lihtsalt meie huumoriga vürtsitatud koduvideot!  Püsi kodus või liigu üksi! 

 

Treeninguid ei toimu!

13. märts. 2020

Seoses viirusepuhangu suurenemisega Eestis oleme otsustanud kõik oma treeningud ära jätta kuniks olukorra selginemiseni. 

Hoiame teid kursis!

Lugupidamisega

Spordiklubi Lindoni juhatus

Treening Kerron Stewartiga

06. märts. 2020

Täna oli meie spordiklubi õpilastel harukordne võimalus trenni teha Jamaica olümpiamedalisti Kerron Stewarti kogenud käe all! 😎 Nii lapsed kui treenerid said mõnusa motivatsiooni süsti ja oleme selle kogemuse eest väga tänulikud! Thank you @kerronstewart! It was real pleasure to meet you and you certainly motivated us all! 😇🇯🇲🇪🇪

U18 Eesti talvised MV

17. veebruar. 2020

Tänasega said läbi ka U18 Eesti meistrivõistlused ning kokkuvõtvalt saame talvise hooajaga vägagi rahule jääda! Selle nädalavahetuse parimad palad:
Pert 200m 🥉koht
Lotte 800m 5.koht
Liisbet 200m 5.koht
Tüdrukute 4x200m (Liisbet, Lotte, Katriin, Grete) 5.koht
Poiste 4x200m (Jan, Romet, Aron, Pert) 6.koht
Palju õnne meie kõige tublimatele! Treenerid tänavad ja rõõmustavad! 🥰

PROTOKOLL

Tulge trenni!

05.09.2019

“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”