Nõmme
Täna 01.12
-4...-3
Viimsi
Täna 01.12
-4...-3

“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”

Tunniplaanid

Detsember 2021

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.dets
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

01.dets
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( I grupp )

01.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

01.dets
kolmapäev
16:15

TSG võimla

01.dets
kolmapäev
18:50

Ujumine Merivälja koolis

01.dets
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla ( Püünsi grupp )

02.dets
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

02.dets
neljapäev
14:30

TSG staadion ( kogunemine TSG ees )

02.dets
neljapäev
15:00

Karulaugu terviserada ( I grupp )

02.dets
neljapäev
15:45

TSG ujula ( vanemad )

02.dets
neljapäev
16:30

Püünsi staadion/terviserada ( Püünsi grupp )

02.dets
neljapäev
16:30

TTÜ ringtreeningute saal

03.dets
reede
14:30

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

03.dets
reede
14:30

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

03.dets
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

03.dets
reede
16:00

Karulaugu terviserada ( II grupp )

03.dets
reede
16:00

Foorus club ( Golden club )

03.dets
reede
16:15

Foorus klubi ( valikuliselt võistlusgrupp )

03.dets
reede
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

05.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

05.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

05.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

05.dets
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall  U16 ja vanemad

05.dets
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

06.dets
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

06.dets
esmaspäev
14:45

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

06.dets
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( I grupp )

06.dets
esmaspäev
15:45

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

06.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla ( II grupp + Püünsi grupp )

06.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla

06.dets
esmaspäev
16:10

TSG võimla ( vanemad )

06.dets
esmaspäev
16:30

TSG võimla ( kogunemine garderoobide ees )

06.dets
esmaspäev
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

06.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

07.dets
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( II grupp )

07.dets
teisipäev
16:10

TSG võimla ( nooremad )

07.dets
teisipäev
16:30

TSG võimla ( kogunemine garderoobide ees )

07.dets
teisipäev
16:30

TSG jõusaal

07.dets
teisipäev
17:30

TSG võimla ( vanemad )

07.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U20 )

07.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

08.dets
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

08.dets
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( I grupp )

08.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

08.dets
kolmapäev
16:15

TSG võimla

08.dets
kolmapäev
18:50

Ujumine Merivälja koolis

08.dets
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla ( Püünsi grupp )

09.dets
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

09.dets
neljapäev
14:30

TSG staadion ( kogunemine TSG ees )

09.dets
neljapäev
15:00

Karulaugu terviserada ( I grupp )

09.dets
neljapäev
15:45

TSG ujula ( vanemad )

09.dets
neljapäev
16:30

Püünsi staadion/terviserada ( Püünsi grupp )

09.dets
neljapäev
16:30

TTÜ ringtreeningute saal

10.dets
reede
14:30

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

10.dets
reede
14:30

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

10.dets
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

10.dets
reede
16:00

Karulaugu terviserada ( II grupp )

10.dets
reede
16:00

Foorus club ( Golden club )

10.dets
reede
16:15

Foorus klubi ( valikuliselt võistlusgrupp )

10.dets
reede
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

12.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

12.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

12.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

12.dets
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall  U16 ja vanemad

12.dets
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

13.dets
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

13.dets
esmaspäev
14:45

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

13.dets
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( I grupp )

13.dets
esmaspäev
15:45

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

13.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla ( II grupp + Püünsi grupp )

13.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla

13.dets
esmaspäev
16:10

TSG võimla ( vanemad )

13.dets
esmaspäev
16:30

TSG võimla ( kogunemine garderoobide ees )

13.dets
esmaspäev
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

13.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

14.dets
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( II grupp )

14.dets
teisipäev
16:10

TSG võimla ( nooremad )

14.dets
teisipäev
16:30

TSG võimla ( kogunemine garderoobide ees )

14.dets
teisipäev
16:30

TSG jõusaal

14.dets
teisipäev
17:30

TSG võimla ( vanemad )

14.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U20 )

14.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

15.dets
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

15.dets
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( I grupp )

15.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

15.dets
kolmapäev
16:15

TSG võimla

15.dets
kolmapäev
18:50

Ujumine Merivälja koolis

15.dets
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla ( Püünsi grupp )

16.dets
neljapäev
14:30

TSG staadion ( nooremad )

16.dets
neljapäev
14:30

TSG staadion ( kogunemine TSG ees )

16.dets
neljapäev
15:00

Karulaugu terviserada ( I grupp )

16.dets
neljapäev
15:45

TSG ujula ( vanemad )

16.dets
neljapäev
16:30

Püünsi staadion/terviserada ( Püünsi grupp )

16.dets
neljapäev
16:30

TTÜ ringtreeningute saal

17.dets
reede
14:30

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

17.dets
reede
14:30

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

17.dets
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

17.dets
reede
16:00

Karulaugu terviserada ( II grupp )

17.dets
reede
16:00

Foorus club ( Golden club )

17.dets
reede
16:15

Foorus klubi ( valikuliselt võistlusgrupp )

17.dets
reede
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

19.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

19.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

19.dets
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

19.dets
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall  U16 ja vanemad

19.dets
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

20.dets
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

20.dets
esmaspäev
14:45

Viimsi kooli võimla ( I grupp )

20.dets
esmaspäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( I grupp )

20.dets
esmaspäev
15:45

Viimsi kooli võimla ( II grupp )

20.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla ( II grupp + Püünsi grupp )

20.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla

20.dets
esmaspäev
16:10

TSG võimla ( vanemad )

20.dets
esmaspäev
16:30

TSG võimla ( kogunemine garderoobide ees )

20.dets
esmaspäev
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

20.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

21.dets
teisipäev
15:00

Viimsi kooli matisaal ( II grupp )

21.dets
teisipäev
16:10

TSG võimla ( nooremad )

21.dets
teisipäev
16:30

TSG võimla ( kogunemine garderoobide ees )

21.dets
teisipäev
16:30

TSG jõusaal

21.dets
teisipäev
17:30

TSG võimla ( vanemad )

21.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U20 )

21.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

27.dets
esmaspäev
16:00

Haabneeme kooli võimla

27.dets
esmaspäev
16:10

TSG võimla ( kõik koos )

27.dets
esmaspäev
16:10

TSG võimla

27.dets
esmaspäev
16:30

TSG ( kogunemine kooli valvuri juures )

27.dets
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

28.dets
teisipäev
14:00

TSG võimla

28.dets
teisipäev
16:10

TSG võimla ( kõik koos )

28.dets
teisipäev
16:10

TSG võimla

28.dets
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

29.dets
kolmapäev
12:00

TSG võimla ( kõik koos )

29.dets
kolmapäev
12:00

TSG võimla

29.dets
kolmapäev
14:00

TSG võimla

Jaanuar 2022

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
02.jaan
pühapäev

Laager Lätis

02.jaan
pühapäev

Laager Lätis

02.jaan
pühapäev

Läti laager

02.jaan
pühapäev

Läti laager

03.jaan
esmaspäev

Laager Lätis

03.jaan
esmaspäev

Laager Lätis

03.jaan
esmaspäev

Läti laager

03.jaan
esmaspäev

Läti laager

04.jaan
teisipäev

Laager Lätis

04.jaan
teisipäev

Laager Lätis

04.jaan
teisipäev

Läti laager

04.jaan
teisipäev

Läti laager

05.jaan
kolmapäev

Laager Lätis

05.jaan
kolmapäev

Laager Lätis

05.jaan
kolmapäev

Läti laager

05.jaan
kolmapäev

Läti laager

06.jaan
neljapäev

Laager Lätis

06.jaan
neljapäev

Laager Lätis

06.jaan
neljapäev

Läti laager

06.jaan
neljapäev

Läti laager

07.jaan
reede

Laager Lätis

07.jaan
reede

Laager Lätis

07.jaan
reede

Läti laager

07.jaan
reede

Läti laager

10.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

10.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

11.jaan
teisipäev
16:30

TSG jõusaal

11.jaan
teisipäev
17:00

Sörk õues + Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18 )

11.jaan
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

12.jaan
kolmapäev
16:15

TSG võimla

12.jaan
kolmapäev
18:50

Ujumine Merivälja koolis

12.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja ujumine

13.jaan
neljapäev
16:30

TTÜ ringtreeningute saal

14.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

14.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

14.jaan
reede
16:15

Foorus klubi ( valikuliselt võistlusgrupp )

16.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

16.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

16.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

16.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall  U16 ja vanemad

16.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

16.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

17.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

17.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

18.jaan
teisipäev
16:30

TSG jõusaal

18.jaan
teisipäev
17:00

Sörk õues + Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18 )

18.jaan
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

19.jaan
kolmapäev
16:15

TSG võimla

19.jaan
kolmapäev
18:50

Ujumine Merivälja koolis

19.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja ujumine

20.jaan
neljapäev
16:30

TTÜ ringtreeningute saal

21.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

21.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

21.jaan
reede
16:15

Foorus klubi ( valikuliselt võistlusgrupp )

23.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

23.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

23.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

23.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall  U16 ja vanemad

23.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

23.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

24.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

24.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

25.jaan
teisipäev
16:30

TSG jõusaal

25.jaan
teisipäev
17:00

Sörk õues + Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18 )

25.jaan
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16-U18-U-20 )

26.jaan
kolmapäev
16:15

TSG võimla

26.jaan
kolmapäev
18:50

Ujumine Merivälja koolis

26.jaan
kolmapäev
18:50

Merivälja ujumine

27.jaan
neljapäev
16:30

TTÜ ringtreeningute saal

28.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

28.jaan
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

28.jaan
reede
16:15

Foorus klubi ( valikuliselt võistlusgrupp )

30.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

30.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

30.jaan
pühapäev
13:00

Tallinna spordihall U14

30.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall  U16 ja vanemad

30.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

30.jaan
pühapäev
14:00

Tallinna spordihall U16 ja vanemad

31.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla

31.jaan
esmaspäev
17:00

Haabneeme kooli võimla