“ Pärast hävingut Esimese ajastu lõpul jäi Lindoni nimi alles Sinimägedest lääne pool asuvatele maadele, mis ei jäänud Mere alla”
J. R. R. Tolkien “Silmarillion”

Tunniplaanid

Jaanuar 2023

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
30.jaan
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

30.jaan
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

30.jaan
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

30.jaan
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

30.jaan
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

30.jaan
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

30.jaan
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

30.jaan
esmaspäev
16:30

TSG võimla

30.jaan
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

30.jaan
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

30.jaan
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

30.jaan
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

31.jaan
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

31.jaan
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

31.jaan
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

31.jaan
teisipäev
16:30

TSG võimla

31.jaan
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

31.jaan
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

31.jaan
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

Veebruar 2023

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.veeb
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

01.veeb
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

01.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

01.veeb
kolmapäev
16:15

TSG võimla

01.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

01.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

01.veeb
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

01.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

01.veeb
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

02.veeb
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

02.veeb
neljapäev
15:00

Randvere staadion

02.veeb
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

02.veeb
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

02.veeb
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

02.veeb
neljapäev
16:00

Forus Club

02.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

02.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

02.veeb
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

03.veeb
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

03.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

03.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

03.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

03.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

03.veeb
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

03.veeb
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

03.veeb
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

06.veeb
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

06.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

06.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

06.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

06.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

06.veeb
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

06.veeb
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

06.veeb
esmaspäev
16:30

TSG võimla

06.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

06.veeb
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

06.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

06.veeb
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

07.veeb
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

07.veeb
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

07.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

07.veeb
teisipäev
16:30

TSG võimla

07.veeb
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

07.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

07.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

08.veeb
kolmapäev
14:30

TSG võimla

08.veeb
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

08.veeb
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

08.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli gymn-saal ( U-14 )

08.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

08.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

08.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U16 )

08.veeb
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

08.veeb
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

09.veeb
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

09.veeb
neljapäev
15:00

Randvere staadion

09.veeb
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

09.veeb
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

09.veeb
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

09.veeb
neljapäev
16:00

Forus Club

09.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

09.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

09.veeb
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

10.veeb
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

10.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

10.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

10.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

10.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

10.veeb
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

10.veeb
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

10.veeb
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

10.veeb
reede
18:30

Lasnamäe spordihall ( võistlejad )

13.veeb
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

13.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

13.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

13.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

13.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

13.veeb
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

13.veeb
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

13.veeb
esmaspäev
16:30

TSG võimla

13.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

13.veeb
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

13.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

13.veeb
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

14.veeb
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

14.veeb
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

14.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

14.veeb
teisipäev
16:30

TSG võimla

14.veeb
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

14.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

14.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

15.veeb
kolmapäev
14:30

TSG võimla

15.veeb
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

15.veeb
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

15.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

15.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

15.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

15.veeb
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

15.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

15.veeb
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

16.veeb
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

16.veeb
neljapäev
15:00

Randvere staadion

16.veeb
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

16.veeb
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

16.veeb
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

16.veeb
neljapäev
16:00

Forus Club

16.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

16.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

16.veeb
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

17.veeb
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

17.veeb
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

17.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

17.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

17.veeb
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

17.veeb
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

17.veeb
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

17.veeb
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

20.veeb
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

20.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

20.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

20.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

20.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

20.veeb
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

20.veeb
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

20.veeb
esmaspäev
16:30

TSG võimla

20.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

20.veeb
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

20.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

20.veeb
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

21.veeb
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

21.veeb
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

21.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

21.veeb
teisipäev
16:30

TSG võimla

21.veeb
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

21.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

21.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

22.veeb
kolmapäev
14:30

TSG võimla

22.veeb
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

22.veeb
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

22.veeb
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli gymn-saal ( U-14 )

22.veeb
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

22.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

22.veeb
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U16 )

22.veeb
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

22.veeb
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

23.veeb
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

23.veeb
neljapäev
15:00

Randvere staadion

23.veeb
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

23.veeb
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

23.veeb
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

23.veeb
neljapäev
16:00

Forus Club

23.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

23.veeb
neljapäev
16:15

TSG võimla

23.veeb
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

27.veeb
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

27.veeb
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

27.veeb
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

27.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

27.veeb
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

27.veeb
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

27.veeb
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

27.veeb
esmaspäev
16:30

TSG võimla

27.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

27.veeb
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

27.veeb
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

27.veeb
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

28.veeb
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

28.veeb
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

28.veeb
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

28.veeb
teisipäev
16:30

TSG võimla

28.veeb
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

28.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

28.veeb
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

Märts 2023

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.mär
kolmapäev
14:30

TSG võimla

01.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

01.mär
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

01.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

01.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

01.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

01.mär
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

01.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

01.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

02.mär
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

02.mär
neljapäev
15:00

Randvere staadion

02.mär
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

02.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

02.mär
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

02.mär
neljapäev
16:00

Forus Club

02.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

02.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

02.mär
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

03.mär
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

03.mär
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

03.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

03.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

03.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

03.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

03.mär
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

03.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

06.mär
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

06.mär
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

06.mär
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

06.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

06.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

06.mär
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

06.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

06.mär
esmaspäev
16:30

TSG võimla

06.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

06.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

06.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

06.mär
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

07.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

07.mär
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

07.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

07.mär
teisipäev
16:30

TSG võimla

07.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

07.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

07.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

08.mär
kolmapäev
14:30

TSG võimla

08.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

08.mär
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

08.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli gymn-saal ( U-14 )

08.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

08.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

08.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U16 )

08.mär
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

08.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

09.mär
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

09.mär
neljapäev
15:00

Randvere staadion

09.mär
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

09.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

09.mär
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

09.mär
neljapäev
16:00

Forus Club

09.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

09.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

09.mär
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

10.mär
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

10.mär
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

10.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

10.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

10.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

10.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

10.mär
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

10.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

13.mär
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

13.mär
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

13.mär
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

13.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

13.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

13.mär
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

13.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

13.mär
esmaspäev
16:30

TSG võimla

13.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

13.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

13.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

13.mär
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

14.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

14.mär
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

14.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

14.mär
teisipäev
16:30

TSG võimla

14.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

14.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

14.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

15.mär
kolmapäev
14:30

TSG võimla

15.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

15.mär
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

15.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

15.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

15.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

15.mär
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

15.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

15.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

16.mär
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

16.mär
neljapäev
15:00

Randvere staadion

16.mär
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

16.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

16.mär
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

16.mär
neljapäev
16:00

Forus Club

16.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

16.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

16.mär
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

17.mär
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

17.mär
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

17.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

17.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

17.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

17.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

17.mär
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

17.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

20.mär
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

20.mär
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

20.mär
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

20.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

20.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

20.mär
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

20.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

20.mär
esmaspäev
16:30

TSG võimla

20.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

20.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

20.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

20.mär
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

21.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

21.mär
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

21.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

21.mär
teisipäev
16:30

TSG võimla

21.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

21.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

21.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

22.mär
kolmapäev
14:30

TSG võimla

22.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

22.mär
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

22.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli gymn-saal ( U-14 )

22.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

22.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

22.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U16 )

22.mär
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

22.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

23.mär
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

23.mär
neljapäev
15:00

Randvere staadion

23.mär
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

23.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

23.mär
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

23.mär
neljapäev
16:00

Forus Club

23.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

23.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

23.mär
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

24.mär
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

24.mär
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

24.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

24.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

24.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

24.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

24.mär
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

24.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

27.mär
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

27.mär
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

27.mär
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

27.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

27.mär
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

27.mär
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

27.mär
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

27.mär
esmaspäev
16:30

TSG võimla

27.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

27.mär
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

27.mär
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

27.mär
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

28.mär
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

28.mär
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

28.mär
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

28.mär
teisipäev
16:30

TSG võimla

28.mär
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

28.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

28.mär
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

29.mär
kolmapäev
14:30

TSG võimla

29.mär
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

29.mär
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

29.mär
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

29.mär
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

29.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

29.mär
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

29.mär
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

29.mär
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

30.mär
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

30.mär
neljapäev
15:00

Randvere staadion

30.mär
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

30.mär
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

30.mär
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

30.mär
neljapäev
16:00

Forus Club

30.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

30.mär
neljapäev
16:15

TSG võimla

30.mär
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

31.mär
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

31.mär
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

31.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

31.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

31.mär
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

31.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

31.mär
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

31.mär
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

Aprill 2023

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
03.apr
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

03.apr
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

03.apr
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

03.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

03.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

03.apr
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

03.apr
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

03.apr
esmaspäev
16:30

TSG võimla

03.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

03.apr
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

03.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

03.apr
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

04.apr
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

04.apr
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

04.apr
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

04.apr
teisipäev
16:30

TSG võimla

04.apr
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

04.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

04.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

05.apr
kolmapäev
14:30

TSG võimla

05.apr
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

05.apr
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

05.apr
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli gymn-saal ( U-14 )

05.apr
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

05.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

05.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U16 )

05.apr
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

05.apr
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

06.apr
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

06.apr
neljapäev
15:00

Randvere staadion

06.apr
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

06.apr
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

06.apr
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

06.apr
neljapäev
16:00

Forus Club

06.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

06.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

06.apr
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

07.apr
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

07.apr
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

07.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

07.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

07.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

07.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

07.apr
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

07.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

10.apr
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

10.apr
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

10.apr
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

10.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

10.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

10.apr
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

10.apr
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

10.apr
esmaspäev
16:30

TSG võimla

10.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

10.apr
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

10.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

10.apr
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

11.apr
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

11.apr
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

11.apr
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

11.apr
teisipäev
16:30

TSG võimla

11.apr
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

11.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

11.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

12.apr
kolmapäev
14:30

TSG võimla

12.apr
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

12.apr
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

12.apr
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

12.apr
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

12.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

12.apr
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

12.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

12.apr
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

13.apr
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

13.apr
neljapäev
15:00

Randvere staadion

13.apr
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

13.apr
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

13.apr
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

13.apr
neljapäev
16:00

Forus Club

13.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

13.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

13.apr
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

14.apr
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

14.apr
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

14.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

14.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

14.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

14.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

14.apr
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

14.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

17.apr
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

17.apr
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

17.apr
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

17.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

17.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

17.apr
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

17.apr
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

17.apr
esmaspäev
16:30

TSG võimla

17.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

17.apr
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

17.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

17.apr
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

18.apr
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

18.apr
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

18.apr
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

18.apr
teisipäev
16:30

TSG võimla

18.apr
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

18.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

18.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

19.apr
kolmapäev
14:30

TSG võimla

19.apr
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

19.apr
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

19.apr
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli gymn-saal ( U-14 )

19.apr
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

19.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

19.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U16 )

19.apr
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

19.apr
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

20.apr
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

20.apr
neljapäev
15:00

Randvere staadion

20.apr
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

20.apr
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

20.apr
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

20.apr
neljapäev
16:00

Forus Club

20.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

20.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

20.apr
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

21.apr
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

21.apr
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

21.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

21.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

21.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

21.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

21.apr
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

21.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

24.apr
esmaspäev
14:30

Sütiste tee metspark ( nooremad )

24.apr
esmaspäev
14:30

Viimsi kooli võimla ( noorte rühm )

24.apr
esmaspäev
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

24.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( noorte rühm )

24.apr
esmaspäev
15:30

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

24.apr
esmaspäev
16:00

TSG matisaal

24.apr
esmaspäev
16:15

TSG võimla ( vanemad )

24.apr
esmaspäev
16:30

TSG võimla

24.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

24.apr
esmaspäev
16:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U16 )

24.apr
esmaspäev
16:30

Sörkjooks + Haabneeme kooli võimla

24.apr
esmaspäev
19:30

Randvere kooli võimla

25.apr
teisipäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( nooremad )

25.apr
teisipäev
16:00

Randvere kooli võimla

25.apr
teisipäev
16:15

TSG võimla ( nooremad )

25.apr
teisipäev
16:30

TSG võimla

25.apr
teisipäev
17:00

Metsajooks + TSG võimla ( vanemad )

25.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla

25.apr
teisipäev
17:30

Haabneeme kooli võimla ( U14-U18 )

26.apr
kolmapäev
14:30

TSG võimla

26.apr
kolmapäev
15:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

26.apr
kolmapäev
15:00

Haabneeme kooli võimla ( nooremad )

26.apr
kolmapäev
16:00

Viimsi kooli-gymn saal ( U14-U16 )

26.apr
kolmapäev
17:00

Viimsi kooli gymn-saal ( noorte rühm )

26.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U14-U18 )

26.apr
kolmapäev
18:50

Meriväjla kooli ujula

26.apr
kolmapäev
18:50

Merivälja kooli ujula ( U-14 )

26.apr
kolmapäev
19:00

Püünsi kooli võimla

27.apr
neljapäev
14:30

TSG fitness saal ( nooremad )

27.apr
neljapäev
15:00

Randvere staadion

27.apr
neljapäev
15:00

Viimsi kooli taga ( noorte rühm )

27.apr
neljapäev
15:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( nooremad )

27.apr
neljapäev
15:50

TSG ujula ( vanemad )

27.apr
neljapäev
16:00

Forus Club

27.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

27.apr
neljapäev
16:15

TSG võimla

27.apr
neljapäev
18:00

Püünsi staadion

28.apr
reede
14:30

Püünsi kooli võimla

28.apr
reede
14:30

Viimsi kooli taga parklas ( noorte rühm )

28.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U-14 )

28.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla ( U14-U18 )

28.apr
reede
15:30

Viimsi kooli võimla

28.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )

28.apr
reede
16:00

Haabneeme terviserada Põhjakonnal ( U14-U16 )

28.apr
reede
16:00

Forus Club ringtreeningute saal ( valikuliselt )