Nõmme
Täna 18.11
6...6
Viimsi
Täna 18.11
6...6

Tunniplaanid

November 2017

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
18.nov
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

18.nov
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

18.nov
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

18.nov
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

18.nov
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

18.nov
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)

20.nov
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

20.nov
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

20.nov
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

21.nov
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

21.nov
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

21.nov
teisipäev
16:15

Kogunemine Redise tänava jalgpalliväljakul

21.nov
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

22.nov
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

22.nov
kolmapäev
15:30

TSG ujula (valikuliselt)

22.nov
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

22.nov
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

22.nov
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

22.nov
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja kooli ujulas (Heki tee 16), kogunemine ujula ukse taga

23.nov
neljapäev
13:30

Randvere võimla

23.nov
neljapäev
14:15

Sk AEG võimla

23.nov
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

24.nov
reede
14:30

Kuuse spordihall

24.nov
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

25.nov
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

25.nov
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

25.nov
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

25.nov
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

25.nov
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

25.nov
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)

27.nov
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

27.nov
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

27.nov
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

28.nov
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

28.nov
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

28.nov
teisipäev
16:15

Kogunemine Redise tänava jalgpalliväljakul

28.nov
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

29.nov
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

29.nov
kolmapäev
15:30

TSG ujula (valikuliselt)

29.nov
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

29.nov
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

29.nov
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

29.nov
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja kooli ujulas (Heki tee 16), kogunemine ujula ukse taga

30.nov
neljapäev
13:30

Randvere võimla

30.nov
neljapäev
14:15

Sk AEG võimla

30.nov
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

Detsember 2017

Kuupäev
Nädalapäev
Kellaaeg
Koht
01.dets
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

02.dets
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

02.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

02.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

02.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

02.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

02.dets
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)

04.dets
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

04.dets
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

04.dets
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

05.dets
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

05.dets
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

05.dets
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

06.dets
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

06.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (valikuliselt)

06.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

06.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

06.dets
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

06.dets
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas. Kogunemine ujula ukse taga

07.dets
neljapäev
13:30

Randvere võimla

07.dets
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

07.dets
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

08.dets
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

09.dets
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

09.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

09.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

09.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla 

09.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

09.dets
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)

11.dets
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

11.dets
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

11.dets
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

12.dets
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

12.dets
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

12.dets
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

13.dets
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

13.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (valikuliselt)

13.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

13.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

13.dets
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

13.dets
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas. Kogunemine ujula ukse taga

14.dets
neljapäev
13:30

Randvere võimla

14.dets
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

14.dets
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

15.dets
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

16.dets
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

16.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

16.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

16.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

16.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

16.dets
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)

18.dets
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

18.dets
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

18.dets
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

19.dets
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

19.dets
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

19.dets
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

20.dets
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

20.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (valikuliselt)

20.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

20.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

20.dets
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

20.dets
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas. Kogunemine ujula ukse taga

21.dets
neljapäev
13:30

Randvere võimla

21.dets
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

21.dets
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

22.dets
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

23.dets
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

23.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

23.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

23.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

23.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

23.dets
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)

25.dets
esmaspäev
14:45

Haabneeme võimla I grupp

25.dets
esmaspäev
15:00

Viimsi staadion

25.dets
esmaspäev
15:30

Haabneeme võimla II grupp

26.dets
teisipäev
14:15

Sütiste tee metspark (kogunemine TSG ees)

26.dets
teisipäev
16:00

TSG võimla (nooremad)

26.dets
teisipäev
17:00

TSG võimla (vanemad)

27.dets
kolmapäev
14:30

Randvere kooli ees õues

27.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (valikuliselt)

27.dets
kolmapäev
15:30

TSG ujula (kõik)

27.dets
kolmapäev
16:00

Viimsi spordikompleksi ees õues I grupp

27.dets
kolmapäev
17:00

Viimsi spordikompleksi ees õues II grupp

27.dets
kolmapäev
18:45

Ujumine Merivälja ujulas. Kogunemine ujula ukse taga

28.dets
neljapäev
13:30

Randvere võimla

28.dets
neljapäev
14:15

SK AEG võimla

28.dets
neljapäev
16:00

Sütiste tee metspark (nooremad)

29.dets
reede
16:00

Sütiste tee metspark (vanemad)

30.dets
laupäev
12:00

Lasnamäe SH (valikuliselt)

30.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

30.dets
laupäev
12:00

Tallinna SH (valikuliselt)

30.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

30.dets
laupäev
14:30

Haabneeme võimla

30.dets
laupäev
15:30

Haabneeme kooli võimla (kaasa puhtad vahetusjalanõud)